Mogłabym cały dzisiejszy dzień spędzić przed TV oglądając relacje z Rzymu, Wadowic, Krakowa, Zakopanego. Podróże sentymentalne. Ja sama spędziłam dziś kilka godzin w Wadowicach. Potworna próba wytrzymałości – deszcz, okropny deszcz w czasie mszy. Zimno, mokro, ciasno. Ale to chyba daje większą satysfakcję. Ciężko cokolwiek skomentować. Chyba można jedynie podziękować, że było nam dane żyć obok Świętej Osoby. Cudowne czasy i zapamiętajmy je. Ja je zapamiętam i pozostawię głęboko w sercu zachowane.

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)

Niedawno pod moim zdjęciem na nk znajomy dodał krótki komentarz 'wamp'. A że jestem osobą ciekawą świata i lubiącą poznawać nowe słowa, postanowiłam odnaleźć znaczenie tegoż wyrazu. Trochę zdziwiłam się. Wamp to: demoniczna kobieta, uwodzicielka mężczyzn, femme fatale, kocica, wampirzyca itp. Nie spodziewałam się takich synonimów...

Must be the music nie robi na mnie wrażenie choć polubiłam Rotten Bark i Enej. Jednak X-Factor to dla mnie miodzio. Nie potrafię mimo wszystko wytypować osoby, która mogłaby wygrać ten program. Z jednej strony fascynuje mi Michał Szpak, z drugiej strony pokochałam prostotę Gienka Loska. Niesamowity postaci! Na kogo wy stawiacie?

Jednak zdecydowałam się i postanowiłam zakupić bilety na koncert Bryana Adamsa w Rybniku. Raz się żyje, podobno. 180 zł za sztukę. Moje konto niecierpi takich wydatków, ale jestem pewna, że warto pójść na taki koncert :-)

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (1)

W końcu zobaczyłam 'Salę Samobójców' i muszę przyznać, że dobry film. Już dawno żaden polski film nie podobał mi się tak bardzo. Denerwowało mnie jedynie, że grało w nim wiele aktorów serialowych, m.in. Sylvię grała pani pilot z 'Ratowników' tym samym nie potrafiłam do końca skupić się na jej nowej roli... Ale film sam w sobie robi dobre wrażenie i daje do myślenia. Co więcej tematyka na czasie. Polecam! Teraz mam zamiar zobaczyć film 'Między światami'. Chętnie usłyszę jakieś opnie na temat tego filmu ;-)

Podczas długiego weekendu zabrałam się za wyrób biżuterii (naszyjniki i kolczyki). Część już wystawiłam na allegro. Na pewno będzie jeszcze wiele fajnych kolczyków, jednak póki co czekam na dostawę koralików i innych elementów ;-) W szczególności polecam wam kolczyki z koralikami fimo – fajne wrażenie robią! Póki co polecam moją stronę allegro i zachęcam do zakupów >>>

Sorry, ale Pan z linii '6' i jego zabójczy uśmiech nie dają mi spać :o Może byś dał się odnaleźć w tym dużym Rybniku? Fajnie by było...

Druga sukienka Kate Middleton zrobiła na mnie przeogromne wrażenie! Taką chcę na mój ślub! Choć on nigdy się nie odbędzie ;-)

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (2)

AWFalia w Katowicach to cudowny pomysł <3 Już we wtorek ogarniamy je z Justyną i wierzymy, że warto! Potrzebuję wyrwania się od wszystkiego i mam nadzieję, że impreza na AWFie pomoże mi w tym! Kto wie, może i spotkam kilku znajomych... ;-) Justyno, szykuj się na wtorek – to nasz dzień! W środę powtórka! Nie wiem jak pogodzę to z pracą... Jednak dla chcącego nic trudnego, czyż nie?

Podoba mi się również pomysł mojej grupy ze studiów by pojechać na weekend integracyjny do Szczyrku! Miodzio <3

Kolejny mój polski przyjaciel postanowił zakończyć swoją przygodę ze skokami... Smutno mi z tego powodu. Bardzo. Coraz mniejsze znaczenie mają dla mnie skoki...

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)

Katowice od jakiegoś czasu stały się moim drugim domem. Polubiłam to miejsce, przyzwyczaiłam się do niego. Nawet Raciborza tak szybko nie zaakceptowałam... Czasami zastanawiam się co jest przyczyną mojej sympatii do Katowic. Na pewno nie sprawiła tego uczelnia... Najdurniejsza na świecie :/
Wczorajszy dzień w Katowicach był cudowny, choć nie zapowiedział się dobrze... Wszystko przybrało pozytywnych barw gdy spotkałam się z Justyną i wyruszyłyśmy na AWF. Gdy tylko weszłyśmy na teren uczelni poczułam, że za chwilę wydarzy się coś niesamowitego i tak też się stało. Nieoczekiwanie spotkałyśmy Chłopaków z Zakopanego <3 Spędziliśmy naprawdę miłe popołudnie z Nimi. Na sentymenty się zbierało, wspominaliśmy wszystkie te dobre lata naszej znajomości. Mamy tak wiele wspólnych wspomnień. Nie spodziewałam się tak wspaniałego dnia – brakowało mi tego, brakowało mi Ich. Na dobrą sprawę miło było się spotkać tak poza skocznią, poza skocznym towarzystwem. Pozytywnie! Oczekuję więcej takich dni, więcej takich chwil. Pragnę by moje życie towarzyskie odżyło. Oh!

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)

Rozpłakałam się ostatnio w drodze powrotnej z Katowic. Rozpłakałam z radości, bo poczułam Szczęście. To długo-oczekiwane Szczęście. Ono było cały czas obok mnie jednak nie doceniałam go. Pozwól mi Boże by ono pozostało ze mną na zawsze, bym go zawsze zauważałam... Jestem szczęśliwa – masakra <3

Wczorajszy juwenalski koncert IRY w Rybniku był cudowny. Maksimum wrażeń. Dawno nie byłam na tak fascynującym koncercie. Artur jest idealny, a jego głos na żywo brzmi lepiej niż na nagraniach. Piosenka 'Nie daj mi odejść' w blasku zapalniczek wytłumaczyła mi po co tu jestem i jaki jest mój cel.

Jestem inna, prawda? Inaczej widzę świat. Inaczej oceniam świat. Wszystko się zmieniło. I zmieniać się będzie. Nadszedł czas na lepsze jutro i lepsze pojutro. Tak.

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)

Miło było zobaczyć pyszczek Benka po tylu latach. Usłyszeć jego głos, ujrzeć jego uśmiech. Niepowtarzalne. Czasami zastanawiam się jakby wyglądało moje życie gdyby on dalej skakał. Jakby to wszystko skończyło się. On był idealny, wyjątkowy. O tak. Jedyny skoczek dla którego zrobiłabym wiele. Niech On wróci... Póki co polecam filmik z jego pierwszego skoku po zakończeniu kariery >>>

Kolejna fajna wiadomość to njus o Peterce, który postanowił zostać trenerem juniorów. Pięknie <3 Jednak będzie mi dane jeszcze się z nim widzieć.

Cierpię na syndrom chęci cofnięcia czasu. O tydzień, proszę! Ale żeby znów był to totalny spontan!

Słucham muzyki IRY, choć powinnam zacząć przygotowywać się do koncertu Bryana i to właśnie jego piosenek słuchać. Jednak na dziś dzień nie potrafię rozstać się z tekstami Gadowskiego. Są takie... moje? Dlatego polecam song 'skończone'. Zastanawiam się czy nie powinnam tego wysłać Osobie, z którą ostatnio wiele 'eksperymentowałam' i do niczego to nie doprowadziło. Bynajmniej wiem, że nas nie rozłączy nic. Nic.

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)


KOMENTARZE (1)

To był ciężki tydzień i weekend. Bardzo. Uświadomił mi, że jestem naprawdę w stanie dużo znieść. Najważniejsze, że wszystkie zaległości z logiki zdałam i nadrobiłam, teraz pozostał egzamin. Tylko, albo aż egzamin. Jeszcze wystarczy się skupić na kilku rzeczach i zdać ten cholerny semestr. Dam radę! Dam!

Nienawidzę gdy ktoś twierdzi, że wie co ja czuję, jakie jest moje życie. Czasami wydaje mi się, że inni wiedzą więcej o mnie niż ja sama. Dowiaduje się pikantnych szczegółów, których jakoś nie bardzo sobie przypominam. Dziękuję za uświadamianie mnie o tym jaka jestem okropna i beznadziejna. Love it ;]

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)

Pewne rozdziały swojego życia dość szybko pozamykałam w ostatnim czasie. Tak wiele się zmieniło. A najbardziej w tym wszystkim ja. Teraz ciężko komukolwiek zaufać. Przez pół roku zauważyłam, ze mogłam zaufać tylko i wyłącznie Trójce moich najbliższych Przyjaciół i Justynie. Reszta dała ciała i uświadomiła mi, że nie ma bezinteresowności w dzisiejszym paskudnym świecie. Ale jest dobrze. Kocham trójkę moich Wariatów i nie potrafię bez nich żyć. Dzięki Nim uśmiecham się, nawet jeśli jestem niewyspana, bo do 24 dostaję sms'y ;-) I nawet jeśli jedna z tych Osób nie do końca mnie rozumie, wszystko jest takie piękne. Ludzie ze studiów to inna para kaloszy – też niesamowicie pozytywna sprawa. Czasami wydaje mi się, że jeździmy na uczelnię tylko po to bo chichrać się do bólu. Nie znałam wcześniej takiego stanu. Anioły mnie otaczają. Bez nich nie dałabym rady w tych ciężkich chwilach. I chcę już zapomnieć o traumie, która ostatnio mnie prześladowała, Chcę zamknąć ten rozdział na klucz i nigdy więcej nie wracać do niego. Teraz swój czas i swoją uwagę skupiam na mojej wielkiej Trójcy – dwóch Żonach i Mężu. Musimy trzymać się razem i kumulować siły do dalszej, wspólnej drogi. Świat należy do nas i koniec kropka! Forever & ever.!

Dobrze się czuję. Jest lato i mogę wyciągać z szafy wszystkie kolorowe tuniki, bluzki, koszule. Uśmiecham się i wiem, że to lato będzie wyjątkowe. A w piątek idę do fryzjera i mam pewną ideę. <3

Pozdrawiam was,
KaszJa

PS: Czy ja naprawdę tak bardzo bardzo zawile i skomplikowanie tworzę zdania?


KOMENTARZE (0)

Tak też myślałam – kiedy zacznę słuchać piosenek Bryana Adamsa to ciężko mi będzie oderwać się od nich. Jednak nie spodziewałam się, że wzbudzą we mnie tyle emocji. Są takie przepełnione miłością, uczuciem i ciepłem. Chyba właśnie tego na dzień dzisiejszy brakuje mi. Wczoraj dodatkowo zobaczyłam Notting Hill i po raz kolejny uświadomiłam sobie, że nie mam z kim zasiąść na ławce, pośmiać się, chwycić za rękę. Nigdy nie było takie Osoby, która była przy mnie na co dzień. Wiem, że takie narzekanie nie pasuje zbytnio do mnie, zawsze byłam feministką i nie potrzebowałam obecności drugiej Osoby. Jednak ostatnio uświadomiłam sobie, że jest jednak Ktoś dla Kogo jestem w stanie zrobić wiele... Jednak nie wyszło. Dlatego teraz tak bardzo cierpię na niedosyt uczyć. Aż dziwne to dla mnie samej. Chciałabym odmienić to, jednak nijak to możliwe.

Chciałoby się rzec 'all for love' lub też wyśpiewać 'please, forgive me' w ucho. Jednak nic nie pomaga. Nie ma Cię i nie będzie.

Pozdrawiam was,
KaszJa
KOMENTARZE (0)

Jestem zmęczona, szczerze zmęczona. Wszystkim – uczelnią, pracą, organizowaniem LGP. Zbyt dużo spraw wzięłam sobie na głowę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz usiadłam i nic nie robiłam. Pragnę wakacji! Na dziś dzień odliczam dni do koncertu Bryana, później zacznie się odliczanie do pożegnania Adaśka w Wiśle, a potem to już z górki do LGP. Postanowiłyśmy pojawić się na całej polskiej edycji LGP, czyli Wisła, Szczyrk i Zakopane. Jednak nie ogarniam tego, a przede wszystkim komunikacji miejskiej pomiędzy Wisła a Szczyrkiem. Pomocy!

Z tych całych emocji zapomniałam pochwalić się, że znów jestem blond. Nie w 100%, ale w prawie 50%. I dziwnie się z tym czuję ;-)

Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (1)"...w życiu piękne są tylko chwile, ale dla tych chwil warto żyć..."


2018

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec


BIOGRAFIA
>>>Szablon by anninko i OLNY for KašJa! Tylko coś dotknij a Ci paluszki pourywam!
Chcesz taki to se zamów tu. Amen.