Mam dużo do powiedzenia, jednak ochoty brak, więc będą się streszczać.
Co do MŚJ nie ukrywam zawodu, jednak po rozmowie z Dawidem wiele spraw zostało mi przybliżonych i nie mam ŻADNYCH pretensji do chłopaków. Bywają i gorsze dni. A osoby, które opowiadają się za odejściem Trenera Celeja niech lepiej pukną się w głowę i to dość bardzo bardzo. Niecierpię ostrej krytyki, przede wszystkim bezpodstawnej... Denerwują mnie komentarze na skijumpingu... To już przestaje być śmieszne... A ktoś taki jak Harem (http://harem48.blog.onet.pl/) powinien wziąć coś na wstrzymanie, bo do krytyka sportowego daleko mu. Wracając do MŚJ – Słowenia pokazała klasę, ale to głównie zasługa Petra, jest po prostu wspaniały :)
Co do PŚ – miło było zobaczyć twarz Kubusia w TV, zawsze wiedziałam, że wyrośnie na ludzi ;) I nie liczy się, że nie było pierwszych pkt, liczy się, że tam BYŁ. Takie moje zdanie.
Na lotosie nie pojawiłam się ze względu na mój stan zdrowia, po prostu ledwo żyję... Zostałam zasypana wiadomościami od Czechów z zapytaniem czemu w domu siedzę i na zawody nie mam ochoty jechać :o Sorry, to był ostatni raz ;)
Postanowiłam NIE pojawić się na PK w Zakopanem. Nie mam ochoty widzieć się z pewną osobą... Poza tym doszłam do wniosku, iż milej będzie pojechać na PK Ladies. Tęsknię za dziewczynami... Nie tylko Anją, Szpelą, Manją, Barbi, ale także za Evelyn, Maliką, Lucie i nieznajomą mi z imienia Japonką, która zawsze zaraża mnie uśmiechem :)

Na koniec pragnę podziękować wszystkim za życzenia urodzinowe... Mogę śmiało rzec, iż zostałam nimi zasypana... Rano gdy weszłam na facebook oraz naszą-klasę szczena opadła mi z wrażenia. Dziękuję za miliony miłych słów :* Kocham :*

Pozdrawiam Was,
KaszJaOwnlog
02.02.2010, 15:14 :: 82.160.91.92

fiona

Wiesz, najbardziej mnie zszokowalas tym, co mi przeslalas na fb :o lol Skad Ty to w ogole wzielas - Wy w jakims tajnym wywiadzie dzialacie, hehehe :D
Kochom :*